Krewni i znajomi Sahida

Posted: 28 marca 2013 by Mongward in Archiwum, Wilkołaki
Tagi:

Richard Nestor Roach– Ithaeur, Władajacy Żelazem, Night City. Znany także jako „Szpet Cienia”. Drugi najstarszy Ithaeur w mieście, specjalizujący się w badaniu i mapowaniu ekologii Umbry. Ma tylko kilka rytuałów, których zadaniem jest wspieranie go w tym zadaniu. Śledzi rozkład rezonansów w mieście i kiedy jest w stanie zapewnia projekcje na temat ich wpływu na świat realny oraz Królestwo Cienia. Często żartobliwie nazywany Meteorologiem. Chodzą słuchy, że ma powiązania z ludzkimi mistykami. Distracted chessmaster type.

komisarz Franklin Dough– Elodoth, Władajacy Żelazem, Tajny Trybunał, Night City. Świezo awansowany ze starszego detektywa, kiedy schwytał złodzieja wrobionego w kradzież jedynej kopii planów przebudowy Centrum. Prywatnie, alfa Samuela Dovera, niegdysiejszego króla złodziei w NC. Kradzież planów zaplanowana była jako sposób na przyspieszenie prac nad wprowadzneiem ich w życie, a razem z nimi uzdrowienie rezonansu na ich terytorium. Nieformalny zwierzchnik Tanego Trybunału na terenie Night City, skutkiem czego to on wprowadził Sahida do loży. Commisionary Gordon type of guy.

Catherine Mills– Elodoth, Tajny Trybunał, Władcy Burz, Night City. Młoda Uratha, nieco młodsza stażem od Sahida, ale wiekiem znacznie bliższa Emily. Kontrowersyjny nabytek  dla loży.  Ogólnie przyjęta dlatego, aby żeby móc nadać kierunek i skupienie jej obsesji na punkcie Przysięgi Księżyca i utemperować jej temperament. Zgodnie uznano, że bez takiego przewodnictwa będzie zagrożeniem i wkrótce także ofiarą Trybunału, co byłoby marnotrawstwem jej zdolności. Pious teen, brace yourselves.

Brynne Schultz– Rahu, Łowcy w Mroku, Night City. Niezakontraktowana i nieświadoma broń w dłoni Tajnego Trybunału. ‚Brynne ‚ to najlepsze, co udało się zrobić z przykrego mienia Brunhilde, jakim karali ją rodzice kiedy mieszkała jeszcze w Europie. Nie jest członkinią TT, jednak często, pod róznymi pretekstami dostaje za zadanie wytropić  występcę przeciwko przysięgi. Hardcore bitch to most, unyielding friend to VERY few.

Andrea Balnche– Irraka, ghost wolf. Imigrantka, jej pierwsza przemiana nastapiła nie więcej niż tydzień przed szturmem na lab Militechu na miasteczku. Sahid spotkał ją patrolując park. Pomógł jej dojsć do siebie i krótko wyjasnił, co się z nią do kurwy nędzy dzieje. Na tyle, na ile jej kulawy angielski pozwolił. Sterling nie wymyślił jeszcze, co zrobić z młodą. Smart, but lost.

Clinton Glade– Rahu, Władajacy Żelazem, Night City. Od ponad 10 lat gwiazda walk w klatce. Szerokie koneksje w podzemiu, świetny pieściarz. jako Rahu, lokalny wzór kontroli Szału poprzez uwalnianie go w maleńskich dawkach. Scary best drinking buddy. Swego cas był trenerem Sahida, do czego powrócili, kiedy Sterling wrócił do NIght City już jako wilkołak. Jego działani usiłują ściągnąć brutalny rezonans z jego terytorium w jedno miesjce, zamiast pozwolić mu na panoszenie się po całym terenie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s