Ryży Jack

Posted: 7 lutego 2013 by Osiołek in Downtown, Gangi, Ludzie, NPC
Tagi: , , ,

Ryży JackUwierz mi, to naprawdę najbardziej paskudny koleś jakiego Ci przyjdzie spotkać. I to nie tylko w samym Downtown, ale i w całym Night City. Pewnie zapytasz się, czy chodzi o jego charakter, czy też wygląd. Otóż powiem Ci, że chodzi zarówno o jedno, jak i drugie.  Ksywa Jacka też nie wzięła się znikąd, bo facet jest z Doków. Na teren zajmowany obecnie przez Wilki przywędrował razem ze swoim najlepszym kumplem –Jimmim Mallone, o którym musiałeś już słyszeć choć raz. I już tu został. Gadają, że bardzo przeżył śmierć Jimmiego, którego podobno traktował jak brata. No cóż, z pewnością faktem jest to, że od czasu tego pamiętnego wybuchu, paskudny charakter Ryżego przeszedł w stan permanentny. A co tak naprawdę siedzi w środku Jacka tego nie wie nikt, i nikt zapewne się tego nie dowie.  Niewiele osób ma z nim nawet jako taki kontakt, a względna zażyłość łączy go jedynie z siostrą Mallone’a – Patti. Trzeba mu przyznać, że koleś solidnie pracuje na miano outsidera i odludka.

 O czym jeszcze musisz wiedzieć? Aha, jeśli masz jakąkolwiek sprawę do ajriszy, to niezależnie od tego, czy Ci się to podoba czy nie, musisz koniecznie zwrócić się do Jacka. Koleś ma swoje znajomości w Dokach, a poza tym ilość alkoholu, jaką może w siebie wlać, daje mu już na wstępie mocną pozycję negocjacyjną. To właśnie w związku z tym krążą pogłoski, że Ryży ma jeszcze jedną ksywę, a mianowicie tankowiec. Ale to tylko nie sprawdzone miejskie legendy…

Zdolności:

Półświatek (kontakty z Irlandczykami – 5 kości) – doskonała znajomość twardych zasad rządzących w Downtown oraz mnóstwo znajomości wśród Wilków i w Dokach. Czegóż chcieć więcej?

Bijatyka (4 kości) – umiejętność, której każdy gangster uczy się bardzo szybko (inaczej uczą jego)

Oszustwo (3 kości) – szerokie kontakty z innymi gangsterami, zwłaszcza z ajriszami. Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania?

Zastraszanie (4 kości)  – paskudny wygląd i charakter Ryżego Jacka nie budzą w nikim JAKICHKOLWIEK wątpliwości

Źródło Grafiki:

Deviant Art – ~EnglishChannel wszystkie prawa zastrzeżone

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s