Mad Dog

Posted: 7 lutego 2013 by Exerion in Downtown, Ludzie, NPC
Tagi: , , , ,
Doug 'Mad Dog' Craster

Doug ‚Mad Dog’ Craster

Doug ‚Mad Dog’ Craster ma około 34 lat i wytatuował połowę Downtown oraz prawie wszystkich członków gangu Wilków. Jest już właściwie ekspertem w dziedzinie tworzenia tatuażu przynależności do gangu – od najniższego rangą gangera po sam szczyt dowodzenia. Od dwunastu lat prowadzi studio tatuażu Night Ink. Doug jest opanowanym człowiekiem z poczuciem humoru. Lubi klasyczny rock i wciąż posiada sporo starych winyli (część z nich wisi w Night Ink).


MD nie ma rodziny – cały swój czas dzieli pomiędzy Night Ink, znajomych oraz swoje dwa ulubione zwierzątka – dobermana Sully i ponad czterometrowego pytona tygrysiego Setha.

Doug jest średniego wzrostu. Na ogolonej na łyso głowie zawsze nosi czerwoną kaszkietówkę. Nosi skórzany bezrękawnik na białej podkoszulce oraz granatowe dżinsy, opasane paskiem z grubej skóry z masywną klamrą – jak każdy motocyklista. Zawsze, ale to zawsze, spotkać go można z kilkudniowym zarostem. Żadnych kolczyków, ale sporodużo tatuaży. Oraz nieodzowny element wystroju jego osoby – łańcuch na szyi. Dosłownie łańcuch. Żadnych ozdób czy wisiorków po prostu stary, dobry, stalowy łańcuch. Pytasz się dlaczego łańcuch? Zdenerwuj MD to poczujesz dlaczego.
Stalowo szare oczy emanują spokojem i surowością. Jeżeli nie jest wśród znajomych zawsze marszczy brwi co nadaje mu wyraz niezadowolenia lub gniewu.

Sam Mad Dog nie należy do gangu – to jedna z niewielu osób, które z gangiem współpracują ale są nietykalne. Mieszka w niewielkim mieszkaniu niedaleko swojego studio. To człowiek, który stroni od tłumów i woli spokojne miejsca. Nie interesuje go polityka ani wojny gangów (tak długo jak nie niszczą mu interesu). MD nie nosi przy sobie broni (nie liczymy łańcucha, który służy do rozrywki), za jego ochronę odpowiedzialna jest Sully, jednakże pod ladą w Night Ink zawsze trzyma dwururkę – tak na wszelki wypadek jak to określa.

Doug posiada motor – starego Harley’a, którego dostał od ojca na 18 urodziny. Jest to jego ulubiony środek transportu i po prawdzie jedyny, gdyż z niewyjaśnionych przyczyn Doug nie korzysta z komunikacji miejskiej ani samochodów.

Źródła grafik:

Reklamy
Komentarze
  1. […] Night Ink – salon tatuażu należący do Mad Doga […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s