Cioteczki Dots i Sadie

Posted: 7 lutego 2013 by Osiołek in Downtown, Ludzie, NPC
Tagi: , , ,

Cioteczki Dots i Sadie

Cioteczki Dots i Sadie to wzorowe parafianki gorąco i regularnie uczestniczące we wszystkich nabożeństwach w kościele św. Jeremiasza. A także jedno z najstraszniejszych komand wywiadowczych w historii. Wiedzą wszystko, ale to absolutnie WSZYSTKO na temat mieszkańców Downtown i nikt nie jest w stanie ukryć się przed ich czujnym wzrokiem. UWAGA: posiadane przez nie dane obejmują m.in. Twoją historię rodzinną, preferencje seksualne i częstotliwość/miejsce ich zaspokajania („Tom, synku, mógłbyś się wreszcie zdecydować: sypiasz z Kate czy Maggie? Masz już 27 lat i w twoim wieku czas już wydorośleć i założyć rodzinę”) oraz inne pikantne/sensacyjne szczegóły z życia twojego i innych („Kochanieńka, widziałyśmy jak wczoraj zdobyłaś piękny pistolet. Czy wiesz, że to niebezpieczna zabawka?”).

Pamiętaj, że niebezpiecznie jest je spotkać praktycznie w każdym miejscu i o każdej porze dnia i nocy. O strasznej zawartości torebki Cioteczki Sadie czy biegłości we władaniu drutami do robótek ręcznych Cioteczki Dots, krążą mrożące krew w żyłach legendy. Na ich wspomnienie drżą nawet najtwardsi kolesie z gangu.

Zdolności:

Obycie (Plotkowanie – 5kości) – plotkowanie to największa pasja Cioteczek, której poświęcają się 24 godziny na dobę. Tylko to naprawdę trzyma je jeszcze przy życiu.

Empatia (Zauważanie emocji – 34 kości) – wiadomo, trening czyni mistrza. Cioteczki ćwiczą tą umiejętność naprawdę od baaaardzo dawna.

Percepcja (4 kości) – jeszcze jeden efekt długotrwałych i żmudnych ćwiczeń, polegających na: siedzeniu w oknie i obserwowaniu wszystkiego co się rusza (wariant na gorszą pogodę), bądź też przemierzaniu uliczek Downtown z uważnym spojrzeniem zza pół zsuniętych okularowi (opcja na ładniejsze dni).

Źródło Grafiki:

  • Flickr, wszystkie prawa zastrzeżone
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s